Philips Hue White Ambiance E27 2-pak

Oplev alsidig belysning med Philips Hue White Ambiance E27 LED 2-pak. Med 50.000 nuancer fra varmt til køligt lys kan du skabe den perfekte stemning i dit hjem. Styr lyset nemt via Bluetooth og nyd op til 25.000 timers levetid.

Philips Hue White Ambiance E27 2-pak koster lige nu 399 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 370 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 370 kr (13. april 2026) og 399 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Lamper.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue White Ambiance 11W LED E27 2 stk
399 kr
+ fri fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White Ambience 8W A60 E27 2P 929002468404
407 kr
+ 49 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Ambiance E27 standardpære, 2200K-6500K, 8W, 2-pak
419 kr
+ 35 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Ambiance E27 standardpære, 2200K-6500K, 8W, 2-pak
439 kr
+ 35 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White Ambiance A60 E27 Intelligent pære
441 kr
+ 39 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White Ambiance A60 E27 1100 Lumen 2-Pak
469 kr
Total: 469 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Ambiance E27 standardpære, 2200K-6500K, 8W, 2-pak
469 kr
+ 35 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Ambiance E27 standardpære, 2200K-6500K, 8W, 2-pak
469 kr
+ 35 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E27 LED-pre, 1100lm, White Ambiance, Zigbee + Bluetooth
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Ambiance E27 standardpære, 2200K-6500K, 8W, 2-pak
529 kr
+ 35 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Ambiance A60 E27 Pærer 1100
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Ambiance A60 E27 Pærer 1100
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue White Ambiance E27 A60 1100lm 2-pak
659 kr
Total: 659 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue White Ambiance E27 1100 2pak, Bluetooth, justerbar hvid
769 kr
+ 69 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Elpærer