Philips Hue White Ambiance E14 2-pak

Oplev den perfekte belysning til alle lejligheder med Philips Hue White Ambiance E14. Denne 2-pak kerteformede LED-pærer gør det nemt at justere lysets styrke og temperatur fra varm til kølig hvid. Slut dem til din smart enhed for at styre lyset direkte fra din telefon.

Philips Hue White Ambiance E14 2-pak koster lige nu 284 kr. En stigning på 50,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 189 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 189 kr (08. april 2026) og 284 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 284 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue White ambiance E14 2-pak
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips White Ambiance Kertepærer 470lm E14 dobbeltpakke
303 kr
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue White Ambiance E14 kertepære, 2200K-6500K, 4W, 2-pak
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue White Ambiance E14 kertepære, 2200K-6500K, 4W, 2-pak
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue White Ambiance E14 kertepære, 2200K-6500K, 4W, 2-pak
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White Ambiance Kertepære E14 2-pak
330 kr
+ 49 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White ambiance Hvid
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue White Ambiance E14 kertepære, 2200K-6500K, 4W, 2-pak
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White Ambiance E14 Kron 2-
378 kr
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E14 LED-pre, kerte, White ambiance, 470lm, Zigbee
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Philips Huewa 4W B39 E14 Eu 2P
387 kr
+ 72 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
PHILIPS HUEWA 4W B39 E14 EU 2P
401 kr
+ 78 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White ambiance Hvid
409 kr
Total: 409 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue White Ambiance E14 Crown 2-pak
409 kr
Total: 409 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue White Ambiance E14 B39 Kertepære 2-Pak
415 kr
+ 39 kr fragt
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue White Ambiance E14 kertepære, 2200K-6500K, 4W, 2-pak
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Ambiance Kerte E14 Pærer 2-pak
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White Ambiance Kerte E14 Pærer 2-pak
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 50.3%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elpærer