Philips Hue Wall Switch Module

Philips Hue Wall Switch Module gør det muligt at styre dine Philips Hue-lyskilder direkte fra dine eksisterende vægkontakter. Installér modulet bag din strømafbryder og skab nem adgang til at skifte mellem forskellige lysindstillinger i dit hjem. En Hue Bridge og Hue-pærer er nødvendige for at anvende modulet optimalt.

Philips Hue Wall Switch Module koster lige nu 259 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 255 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 255 kr (17. april 2026) og 259 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 259 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Wall Switch til indbygning, 1-pak
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Wall Switch Module
268 kr
+ 39 kr fragt
Total: 307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue wall switch module
279 kr
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Wall Switch til indbygning, 1-pak
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Wall Switch til indbygning, 1-pak
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Vægafbrydermodul 1 stk.
299 kr
Total: 299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Wall Switch til indbygning, 1-pak
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Wall Switch Module, til indbygning 1 pak
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Vægafbryder 1-pak
311 kr
Total: 311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Vægafbryder 1-pak
336 kr
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Wall Switch Module Vægkontaktmodul
339 kr
+ 49 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Wall switch module 1-pack
340 kr
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
PHILIPS HUE WALL SWITCH MODULE
361 kr
+ 78 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Wall switch modul 1-pak
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Wall Switch til indbygning, 1-pak
505 kr
+ 39 kr fragt
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Smart stikkontakt Philips Hue wall switch module IP20, EU-stik
549 kr
+ 69 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Komponenter