Philips Hue Turaco Havelampe

Philips Hue Turaco havelampen bringer intelligent belysning til dine udendørsområder. Med sin slanke, moderne design i antrasit kan lyset dæmpes til en varm, behagelig farve via Philips Hue appen. Forbind lampen til Hue Bridge for fuld lysstyring og skab en stemningsfuld haveoplevelse.

Philips Hue Turaco Havelampe koster lige nu 806 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 798 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (18. juni 2026) og 899 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos BilligVVS DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Turaco havelampe, 80 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Turaco havelampe, 80 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Turaco havelampe, 80 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Turaco havelampe, 80 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Turaco havelampe, 80 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Turaco Høj Bedlampe
881 kr
+ 39 kr fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Turaco bedlampe Høj anthracite 1x9.5W 230V
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Turaco udendørs post / søjle, antrasit
917 kr
+ fri fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper