Philips Hue Tap Dial Switch Sort

4.9 (7 anmeldelser)
Philips Hue Tap Dial Switch Sort
Bedste pris
Stabil pris
284kr
629 krSPAR 55%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Tap Dial Switch tilbyder fleksibel belysningskontrol i dit hjem. Denne trådløse kontakt kan styre op til tre rum eller zoner, og med den roterbare funktion kan du nemt justere lysstyrken. Den kan monteres på væggen eller placeres på magnetiske overflader og drives af et CR2032-batteri.

Philips Hue Tap Dial Switch Sort koster lige nu 284 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 284 kr (08. april 2026) og 284 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 284 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Tap dial switch
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Tap Dial Switch Sort
284 kr
+ 39 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Tap Dial Switch Black
298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 337 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, sort
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, sort
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, sort
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Tap dial switch Sort
302 kr
Total: 302 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue Tap Lyskontakt
305 kr
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, sort
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Tap Dial Switch Svart
378 kr
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Tryk på Drejeknappen Fjernbetjening Sort
379 kr
Total: 379 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Tap Dial Switch Sort
379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue Tap Lyskontakt
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Tap Dial Switch Sort
519 kr
Total: 519 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, sort
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Lysdæmper med fjernbetjening Philips Hue Tap Dial Switch sort
629 kr
+ 69 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Lyskontakter
funktioner: Med smartteknologi, Trådløs
stil: Magnetic