Philips Hue Tap Dial Switch

Philips Hue Tap Dial Switch giver dig enkel kontrol over din smart belysning. Med op til fire programmerbare knapper kan du styre lys i flere rum eller zoner. Drejbar funktion justerer lysstyrken præcist, mens det fleksible design tillader vægmontering eller brug som fjernbetjening. Kræver Philips Hue Bridge.

Philips Hue Tap Dial Switch koster lige nu 284 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 273 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 273 kr (08. juli 2026) og 284 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 284 kr hos Av-Cables DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Tryk på Drejeknap Fjernbetjening Hvid
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips HueTap dial switch
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Tap Dial Switch, Hvid, Bluetooth + Zigbee
284 kr
+ 39 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, hvid
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Tap dial switch Hvid
302 kr
Total: 302 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Tap Dial Switch
302 kr
+ 39 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Tap Dial Switch Vit
378 kr
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Tap Dial Switch Hvid
379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Tap Dial Switch Hvid
519 kr
Total: 519 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue Tap dial switch smart trådløs afbryder, hvid
629 kr
+ 69 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Tap Dial vægkontakt, hvid
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Sikkerhed i hjemmet