Philips Hue Surimu 60x60 LED panel

Bedste pris
Faldet 10.7%
1.777kr
2.799 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Surimu LED panelet er perfekt til både hjem og kontor. Med dets justerbare White Color Ambiance belysning skaber det en behagelig atmosfære i ethvert rum. Det firkantede panel er nemt at montere og tilbyder op til 25.000 timers lys, hvilket gør det til en holdbar og effektiv løsning.

Philips Hue Surimu 60x60 LED panel koster lige nu 1.777 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.991 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.777 kr (24. juli 2026) og 1.991 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.777 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Surimu Firkantet Loft Panel Hvid
1.777 kr
+ fri fragt
Total: 1.777 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Surimu panel 60W
1.991 kr
Total: 1.991 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance Surimu Square Panel
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Surimu Square panel
2.292 kr
Total: 2.292 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Surimu LED panel, 60x60 cm
2.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Surimu Hue Square Panel 929002966401
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance Surimu Square Panel
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Surimu LED panel, 60x60 cm
2.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Firkantet LED-loftspanel – hvid og farve, Bluetooth-kontrol
2.529 kr
Total: 2.529 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Surimu LED panel, 60x60 cm
2.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Surimu LED panel, 60x60 cm
2.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Simuru kvadratisk panel Wh
2.765 kr
Total: 2.765 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Surimu LED panel, 60x60 cm
2.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.7%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag