Philips Hue Solo Lightstrip 10m

4.7 (137 anmeldelser)
Philips Hue Solo Lightstrip 10m
Bedste pris
Stabil pris
577kr
1.429 krSPAR 60%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Philips Hue Solo Lightstrip på 10 meter giver dig mulighed for at skabe den perfekte atmosfære i dit hjem. Med fuld farvestyring og RGBWW-LED teknologi kan du justere lysstyrken og farverne for enhver lejlighed. Strimmelen er fleksibel og kan nemt formes og installeres, mens den robuste silikone sikrer holdbarhed. For smart funktionalitet kan du styre lysene via appen og opnå dynamiske lysoplevelser.

Philips Hue Solo Lightstrip 10m koster lige nu 577 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 582 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 577 kr (06. juni 2026) og 582 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 577 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Solo lightstrip, Color & White Ambiance, 10 meter
577 kr
+ 39 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Solo Lightstrip 10 m White and color ambiance
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Solo lightstrip 10m
642 kr
Total: 642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Solo lysstrimmel RGB 10m
947 kr
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Solo lightstrip 10 meter
976 kr
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Solo lightstrip, RGBWW-LED
976 kr
+ fri fragt
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Solo White and Color Ambiance LED Lightstrip 10 m
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Solo lysstrip 10m
1.429 kr
Total: 1.429 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lysbånd og -strenge