Philips Hue Solo LED strip, 5 meter

Philips Hue Solo LED strip på 5 meter er en fleksibel og smart lysløsning til hjemmet. Den lange LED strip leverer stemningsfuld belysning med både levende farver og klart hvidt lys. Den kan nemt installeres, bøjes og afkortes, så du kan tilpasse den til forskellige rum og behov. Bemærk, at strippen ikke kan forlænges.

Philips Hue Solo LED strip, 5 meter koster lige nu 544 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 529 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (09. maj 2026) og 578 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 544 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Solo lightstrip, RGBWW-LED
544 kr
+ fri fragt
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Solo lightstrip 5 meter
578 kr
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
578 kr
+ 39 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Solo lightstrip 5m
625 kr
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Solo White and Color Ambiance LED Lightstrip 5 m
679 kr
+ 49 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Solo lysliste 5m
859 kr
Total: 859 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue