Philips Hue Smart Plug

Philips Hue Smart Plug giver dig mulighed for at gøre enhver lampe i dit hjem intelligent. Sæt smart plug'en i stikkontakten, tilslut din lampe, og styr den trådløst via Hue-appen. Med kompakt design passer den perfekt i ethvert rum uden at fylde. Du kan vælge Bluetooth til hurtig kontrol eller tilslutte den til en Hue Bridge for at udnytte avancerede funktioner.

Philips Hue Smart Plug koster lige nu 619 kr. En stigning på 25,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (14. juli 2026) og 656 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 619 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Smart Plug, 3-pakke
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Smart Plug, hvid 3 pak
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Smart plug 3-pak
664 kr
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Smartplug 3-pack
795 kr
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Smartplug 3-pak
1.019 kr
Total: 1.019 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.7%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Elektriske timere og sensorer