Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm

Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm har et slankt design, der gør det muligt at installere belysning i rum med lavt til loftet. Den leverer både hvidt og farvet lys, kan dæmpes trådløst via Hue app eller switch og er kompatibel med Bluetooth og Hue Bridge. Med en bred spredningsvinkel og høj lysstrøm er den velegnet til at oplyse større områder og skabe den ønskede stemning i hjemmet.

Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm koster lige nu 599 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 557 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 557 kr (09. maj 2026) og 622 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Slim Downlight S 90mm White and Color Ambiance Vit 1-pack
671 kr
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Slim White and Color Ambiance Indbygningsspot Hvid Ø90 mm
679 kr
+ 49 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Slim Downlight S 90mm Hvid og Farve Ambiance Hvid 1-pak
889 kr
Total: 889 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips