Philips Hue Slim indbygningsspot 170 mm

Philips Hue Slim indbygningsspot 170 mm i sort har et slankt design, der gør det muligt at installere belysning i rum med lavt til loftet. Spottet leverer både hvidt og farvet lys, kan dæmpes via Hue app eller switch og er kompatibelt med Bluetooth og Hue Bridge. Den brede spredningsvinkel og høje lysstrøm gør det velegnet til at oplyse større områder. Nem montering med robuste beslag.

Philips Hue Slim indbygningsspot 170 mm koster lige nu 679 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 671 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 671 kr (09. maj 2026) og 689 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Slim indbygningsspot 170 mm
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Slim Downlight L 170mm White and Color Ambiance Svart 1-pack
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Slim White and Color Ambiance Indbygningsspot Sort Ø170 mm IP44 8,3W
829 kr
+ 49 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Slim Downlight L 170mm Hvid og Farve Ambiance Sort 1-pak
929 kr
Total: 929 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips