Philips Hue Slank indbygget belysning Ø90 mm 3-pakning Hvid

Philips Hue Slank indbygget belysning Ø90 mm 3-pakning Hvid er en smart LED-spot med lav profil, der giver både hvidt og farvet lys. Den passer til lofter i køkken, badeværelse og stue og kan styres via Philips Hue-appen, Bluetooth eller Zigbee. Med IP44-klassificering er den velegnet til vådrum, og du kan vælge mellem 16 millioner farver samt dæmpe lyset efter behov. Nem installation direkte i loftet.

Philips Hue Slank indbygget belysning Ø90 mm 3-pakning Hvid koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.645 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.645 kr (09. maj 2026) og 1.699 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Slank indbygget belysning Ø90 mm 3-pakning Hvid
1.699 kr
Total: 1.699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Slim indbygningsspot 90 mm White and color ambiance
1.738 kr
+ fri fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Slim White and Color Ambiance Indbygningsspot Hvid Ø90 mm 3-pak
1.879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Slim Downlight S 90mm Hvid og Farve Ambiance Hvid 3-pak
2.259 kr
Total: 2.259 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue