Philips Hue Signe Gradient gulvlampe

4.6 (414 anmeldelser)

Philips Hue Signe Gradient gulvlampe kombinerer et minimalistisk design med flerfarvet belysning. Den passer elegant ind i enhver boligindretning og skaber en unik atmosfære med bløde farveovergange. Ideel til både afslapning og festlige lejligheder.

Philips Hue Signe Gradient gulvlampe koster lige nu 2.196 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.093 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.093 kr (08. april 2026) og 2.196 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.196 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Gradient Signe Floor Oak
2.196 kr
+ fri fragt
Total: 2.196 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Signe Gradient gulvlampe, træ
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Signe Gradient gulvlampe, træ
2.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Signe Gradient gulvlampe, træ
2.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Signe Gradient gulvlampe, træ
2.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Gradient Signe LED Gulvlampe Oak
2.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Signe Gradient gulvlampe, træ
2.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Signe gradiant gulvlampe, Color & White ambiance, 2550lm, 29W, Zigbee + Bluetooth, eg
2.632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lamper