Philips Hue Signe Gradient bordlampe

4.6 (414 anmeldelser)

Oplev det minimalistiske design og dynamiske lys fra Philips Hue Signe Gradient bordlampen. Denne elegante lampe blander sømløst flere farver for en unik atmosfære, der komplementerer enhver boligindretning.

Philips Hue Signe Gradient bordlampe koster lige nu 1.351 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.296 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.296 kr (08. april 2026) og 1.351 kr (28. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.351 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Gradient Signe Multicolor Bordlampe Sort
1.351 kr
+ fri fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Signe gradient bordlampe
1.449 kr
Total: 1.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Gradient Signe Bordlampe Hvid og Farve Ambiance Sort
1.599 kr
Total: 1.599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Gradient Signe White and Color Ambiance Bordlampe Sort 20W
1.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Gradient Signe Bordslampa
1.846 kr
Total: 1.846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, sort
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lamper