Philips Hue Signe Gradient

4.6 (414 anmeldelser)
Philips Hue Signe Gradient
Bedste pris
Stabil pris
1.294kr
1.846 krSPAR 30%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Signe Gradient bordlampe kombinerer elegant hvidt design med avanceret flerfarvet belysning. Dens slanke profil gør den ideel til at skabe stemningsfyldt lys i din bolig. Perfekt til både hygge og praktisk belysning.

Philips Hue Signe Gradient koster lige nu 1.294 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.294 kr (08. april 2026) og 1.294 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.294 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Gradient Signe bordlampe
1.294 kr
Total: 1.294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, hvid
1.352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, hvid
1.352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, hvid
1.352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, hvid
1.352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, hvid
1.352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Gradient Signe Multicolor Bordlampe Hvid
1.353 kr
+ fri fragt
Total: 1.353 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance Signe Gradient Bordlampe
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance Signe Gradient Bordlampe
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Gradient Signe White and Color Ambiance Bordlampe Hvid 20W
1.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Gradient Signe Bordlampe Wh/Farve Hvid
1.729 kr
Total: 1.729 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Gradient Signe Bordslampa
1.846 kr
Total: 1.846 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lamper