Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort

Bedste pris
Stabil pris
1.295kr
2.199 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Runner spotlampe med 3 spots i sort giver fleksibel belysning til hjemmet. De justerbare hoveder gør det nemt at tilpasse lyset til både stue, køkken og gang. Lampen leveres med tre Hue White Ambiance GU10 spotpærer, som kan styres via app, så du kan skabe det ønskede lys til hverdag og hyggestunder.

Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort koster lige nu 1.295 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.295 kr (09. maj 2026) og 1.295 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.295 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Runner Trippelt Spot Sort med Dimmer Switch
1.295 kr
+ fri fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Runner White Ambiance 3 spot 1200 lm Svart
1.628 kr
Total: 1.628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Runner spotlampe, 3 spots, sort
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Runner White Ambiance 3 spot 1200 lm Sort
2.199 kr
Total: 2.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue