Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort

Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort, giver dig fleksibel og stilren belysning til hjemmets mange rum. Lampen har to justerbare hoveder, så du kan tilpasse lyset præcis, hvor du har brug for det. Skab både stemning og funktionelt lys i stue, køkken eller soveværelse med denne alsidige spotlampe.

Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort koster lige nu 959 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 956 kr. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 956 kr (09. maj 2026) og 959 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 959 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Runner Dobbelt Spot Sort med Dimmer Switch
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Runner White Ambiance 2 spot 800lm Svart
1.188 kr
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Runner spotlampe, 2 spots, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Runner White Ambiance 2 spot 800 lm Sort
1.609 kr
Total: 1.609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue