Philips Hue Resonate udendørs væglampe

Philips Hue Resonate udendørs væglampe kombinerer stilfuldt design med funktionel belysning. Med op- og nedadgående lysstråler skaber den en atmosfærisk udstråling på dine udendørs vægflader. Lampen kan justeres via en smart-enhed for at vælge blandt millioner af farver, takket være Hue Bridge. Med en holdbar konstruktion i inox og en lang levetid på op til 25.000 timer, er den ideel til både stemnings- og sikkerhedsbelysning.

Philips Hue Resonate udendørs væglampe koster lige nu 914 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 905 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 905 kr (18. juni 2026) og 1.054 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 914 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
914 kr
+ 39 kr fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
914 kr
+ 39 kr fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
914 kr
+ 39 kr fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
914 kr
+ 39 kr fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, aluminium
914 kr
+ 39 kr fragt
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sølv
1.044 kr
+ fri fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Resonate Væglampe Inox
1.054 kr
+ fri fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Resonate udendørs Væglampe 8718696174395
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Resonate Væglampe Inox Wh/Color Amb 230V
1.329 kr
Total: 1.329 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Væglampebeslag