Philips Hue Resonate udendørs væglampe

Bedste pris
Faldet 2.4%
892kr
2.080 krSPAR 57%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Resonate udendørs væglampe giver en stilfuld belysning med op- og nedadgående lysstråler. Med 16 millioner farver og mulighed for styring via en app, kan du skabe den perfekte atmosfære omkring dit hjem. Lampen er robust og velegnet til det danske klima.

Philips Hue Resonate udendørs væglampe koster lige nu 892 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 914 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 892 kr (16. juli 2026) og 914 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 892 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate Væglampe 8W 2000-6500K
892 kr
Total: 892 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Resonate udendørs væglampe
914 kr
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Resonate udendørs væglampe White and color ambiance
958 kr
+ 39 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Resonate udendørs vægbelysning
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Resonate White and Color Ambiance udendørs væglampe, sort
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Resonate facade lampe udendørs
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Resonate udendørs Væglampe 8718696174388
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate Væglampe 8W 2000-6500K
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Resonate Vägglampa Wh/Colo
1.151 kr
Total: 1.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Resonate udendørs væglampe, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Resonate Væglampe Wh/Color Amb Sv 230V
1.609 kr
Total: 1.609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Resonate Up&Down udendrs vglampe, Color & White ambiance, 1200lm, Zigbee + Bluetooth, sort 2 stk
2.080 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.4%

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Væglampebeslag