Philips Hue Play wall washer white

3.8 (13 anmeldelser)

Philips Hue Play wall washer white er en kompakt og kraftfuld vægbelysning, der giver smukt stemningslys på væggen. Lampen er ideel ved siden af tv'et eller projektordugen og kan synkroniseres med film, musik og spil. Du styrer lyset via Hue-appen, stemmeassistent eller sammen med sensorer og kontakter for nem automatisering. Farveindstilling kræver tilslutning til en bro, f.eks. Hue Bridge Pro.

Philips Hue Play wall washer white koster lige nu 939 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (09. maj 2026) og 939 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 939 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Play wall washer, Gradiant Color & White Ambiance, hvid 1-pak
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Spil Wall Washer Vægbelysning - Hvid
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Play wall washer white
1.266 kr
+ fri fragt
Total: 1.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Play Wall washer White and Color Ambiance Vit
1.487 kr
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Play White and Color Ambiance Wall Washer Hvid
1.569 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.618 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Wall Washer Light, White & Colour Ambiance, LED, 1035 lm
2.009 kr
Total: 2.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue