Philips Hue Play wall washer white 2-pack

4.8 (4 anmeldelser)
Philips Hue Play wall washer white 2-pack
Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.769 krSPAR 35%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Philips Hue Play wall washer white 2-pack er en kompakt og kraftfuld vægbelysning, der giver smukt stemningslys på væggen. Ideel til placering ved siden af tv'et eller projektordugen. Lyset kan synkroniseres med film, musik og spil, og styres nemt via Hue-appen, stemmeassistent eller i kombination med sensorer og kontakter. Farveindstilling og styring kræver tilslutning til en Hue Bridge.

Philips Hue Play wall washer white 2-pack koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Play wall washer, Gradiant Color & White Ambiance, hvid 2-pak
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Spil Wall Washer Vægbelysning 2-pakning - Hvid
2.049 kr
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid, 2-pak
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Play wall washer white 2-pack
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid, 2-pak
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid, 2-pak
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid, 2-pak
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, hvid, 2-pak
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Play White and Color Ambiance Wall Washer Hvid 2-pak
2.769 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.818 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue