Philips Hue Play wall washer

3.8 (13 anmeldelser)

Philips Hue Play wall washer er en kompakt og kraftfuld vægbelysning, der giver smukt stemningslys på væggen. Lampen er ideel ved siden af tv'et eller projektordugen og kan synkroniseres med film, musik og spil. Du styrer belysningen via Hue-appen, stemmeassistent eller i kombination med sensorer og kontakter. Farveindstilling kræver tilslutning til en bro, som Hue Bridge Pro.

Philips Hue Play wall washer koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.185 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.185 kr (18. juni 2026) og 1.233 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, sort
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Spil Wall Washer Vægbelysning - Sort
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Play wall washer
1.266 kr
+ fri fragt
Total: 1.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Play Wall washer White and Color Ambiance Svart
1.487 kr
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Play White and Color Ambiance Wall Washer Sort
1.569 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.618 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Play Wall Washer bordlampe, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smart LED Wall Washer – Hvid & Farve Ambiance, Sort
2.009 kr
Total: 2.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue