Philips Hue Play light bar 2-pak

4.6 (287 anmeldelser)

Philips Hue Play light bar 2-pak giver dig mulighed for at skabe en dynamisk lysatmosfære i dit hjem. Med 16 millioner farver og app-kontrol kan du nemt justere belysningen til at passe til enhver stemning. Placer lysbjælkerne på gulvet, bordet eller bag dit TV for en fordybende oplevelse. Lysene kræver en Philips Hue Bridge for fuld funktionalitet.

Philips Hue Play light bar 2-pak koster lige nu 800 kr. En stigning på 43,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (30. april 2026) og 800 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 800 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Play light bar 2-pak
800 kr
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Play White and Color Ambiance light bar dobbeltpakke, hvid
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Play Double Pack Hvid
837 kr
+ 39 kr fragt
Total: 876 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver
982 kr
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Play 2-Pak Hvid
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and color ambiance Play Double Pack Hvid
1.018 kr
Total: 1.018 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Play White Amb/Color Vi 2P
1.178 kr
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue Play Pack x2 LED lampe hvid, 6500 K
1.449 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
finish: White
funktioner: Justerbar
stil: Bridge
type: Football