Philips Hue Play Light Bar 2-pak

4.6 (287 anmeldelser)
Philips Hue Play Light Bar 2-pak
Bedste pris
Stabil pris
800kr
1.449 krSPAR 45%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Play Light Bar 2-pak tilbyder alsidig belysning med 16 millioner farver. De kan placeres på gulvet, stå på bordet eller monteres bag dit TV. Betjenes nemt via Hue Bridge for at synkronisere med musik og film.

Philips Hue Play Light Bar 2-pak koster lige nu 800 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 800 kr (16. april 2026) og 800 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 800 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Play light bar 2-pak
800 kr
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Play White and Color Ambiance light bar dobbeltpakke, sort
815 kr
+ fri fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver
833 kr
Total: 833 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Play Dobbeltpakke Sort
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and colour ambience Play double-pack Sort
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Play White Amb/Color Sv 2P
1.041 kr
Total: 1.041 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Smart pærer Philips Hue Play Light Bar sæt sort
1.359 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Leg Letbane Hvid og farve stemning Sort 2-pak
1.449 kr
Total: 1.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
finish: White
funktioner: Justerbar
stil: Bridge
type: Football