Philips Hue Outdoor Lightstrip 5m

Philips Hue Outdoor Lightstrip 5m giver dig mulighed for at skabe den perfekte atmosfære i din have med 16 millioner farver. Denne fleksible LED-strip er designet til udendørs brug og har IP67 beskyttelse, der sikrer holdbarhed mod elementerne. Let at installere og kompatibel med Zigbee, hvilket gør det nemt at styre lyset via din smart-enhed.

Philips Hue Outdoor Lightstrip 5m koster lige nu 860 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 860 kr (16. april 2026) og 860 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 860 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Udendrs LED strip, 5 meter, Color & White ambiance, 1650lm, Zigbee + Bluetooth
860 kr
+ 39 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue LED bånd, 5 meter
1.015 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue LED bånd, 5 meter
1.015 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue LED bånd, 5 meter
1.015 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue LED bånd, 5 meter
1.015 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue LED bånd, 5 meter
1.015 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue Lysrem 37.5W 2000-6500K 16 millioner farver
1.134 kr
Total: 1.134 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue Lysrem 37.5W 2000-6500K 16 millioner farver
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Lightstrip Udendørs 5m Farve/Hvid Ambient
1.349 kr
Total: 1.349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Lightstrip Outdoor 5 meter
1.406 kr
Total: 1.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lightstrip 5 meter White and color ambiance
1.408 kr
+ fri fragt
Total: 1.408 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and color ambiance LightStrip Outdoor 5 meter
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue White and Color Ambiance Udendørs Lightstrip 5 m
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
LED lysbånd Philips Hue udendørs 5 m 6500 K
1.899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lightstrip Outdoor 1.1 5m
2.013 kr
Total: 2.013 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Philips Hue udendørs LED bånd startkit, 5 meter
2.525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lysbånd og -strenge