Philips Hue Outdoor Lightstrip 2m

Bedste pris
Stabil pris
654kr
1.619 krSPAR 60%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Philips Hue Outdoor Lightstrip forvandler din have med et væld af farver. Den fleksible 2 meter LED strip er velegnet til udendørs brug med IP67-beskyttelse. Styr lyset via din smart-enhed og skab den perfekte stemning til enhver lejlighed.

Philips Hue Outdoor Lightstrip 2m koster lige nu 654 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (17. april 2026) og 654 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 654 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Udendrs LED strip, 2 meter, Color & White ambiance, 850lm, Zigbee + Bluetooth
654 kr
+ 39 kr fragt
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and color ambiance Lysrem 19W 2000-6500K RGBW-lys
721 kr
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue LED strip, 2 meter
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue LED bånd, 2 meter
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue LED bånd, 2 meter
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue LED bånd, 2 meter
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor LightStrip 2 m V1.1
895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and color ambiance Lysrem 19W 2000-6500K RGBW-lys
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue White and color ambiance LightStrip Outdoor 2 meter
1.057 kr
Total: 1.057 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lightstrip Outdoor 1.1 2m
1.142 kr
Total: 1.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Lightstrip udendørs 2m hvid og farve stemning
1.199 kr
Total: 1.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Hue Lightstrip Outdoor 2M Eu
1.223 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
HUE LIGHTSTRIP OUTDOOR 2M EU
1.499 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue LED bånd, 2 meter
1.619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lysbånd og -strenge