Philips Hue Outdoor Bevægelsessensor

Bedste pris
Stabil pris
342kr
719 krSPAR 52%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Outdoor Bevægelsessensor giver dig nem kontrol over din udendørsbelysning. Denne trådløse og batteridrevne sensor kan nemt monteres hvor som helst. Ved hjælp af Hue broen kan du styre dine lyskilder via appen, hvilket gør det let at tilpasse dit belysningsmiljø.

Philips Hue Outdoor Bevægelsessensor koster lige nu 342 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 342 kr (16. april 2026) og 342 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 342 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Outdoor sensor
342 kr
Total: 342 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue udendørs bevægelsessensor
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Outdoor, udendrs sensor, trdls
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue udendørssensor
357 kr
+ 39 kr fragt
Total: 396 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue udendørssensor
359 kr
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue udendørs bevægelsessensor
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Philips Hue udendørs bevægelsessensor
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue udendørs bevægelsessensor
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue udendørs bevægelsessensor
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Outdoor Sensor Udendørs Bevægelsessensor
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Utomhussensor
420 kr
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue Bevægelsessensor Sort
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue udendørs sensor
609 kr
Total: 609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue udendørs bevægelsessensor vægmontering, IP54, sort/hvid
649 kr
+ 69 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue udendørs bevægelsessensor
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Bevægelsessensorer