Philips Hue OmniGlow LED strip 3 m

4.6 (15 anmeldelser)

Philips Hue OmniGlow LED strip 3 m giver ensartet, ultraklart hvidt og farvet lys uden synlige LED-prikker. Med både Zigbee og Bluetooth kan du nemt styre belysningen via app eller stemmestyring. Det fleksible design gør den velegnet til både direkte og indirekte belysning, og strippen kan tilpasses forskellige rum og stemninger. Perfekt til at skabe dynamiske lysscener i hjemmet.

Philips Hue OmniGlow LED strip 3 m koster lige nu 868 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 837 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 837 kr (10. juli 2026) og 1.009 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 868 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue OmniGlow LED strip 3 m
868 kr
+ 39 kr fragt
Total: 907 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue OmniGlow LED strip, Gradiant Color and White Ambiance, 2700lm, Zigbee + Bluetooth, 3 meter
982 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.021 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue OmniGlow Lightstrip White and Color gradient 3m
1.009 kr
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue OmniGlow strip light 3m
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
LED-lysstrimmel 3m – Hvid og farvegradient
1.399 kr
Total: 1.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue