Philips Hue Nyro

4.7 (87 anmeldelser)

Philips Hue Nyro er en elegant udendørs LED-lampe, der giver dig mulighed for at skabe den perfekte stemning i din have. Med 16 millioner farver og hvidt lys kan du styre og tilpasse belysningen nemt via din smartphone. Designet i holdbart aluminium og syntetisk materiale, sikrer Nyro en lang levetid og en flot lyseffekt, der integreres sømløst med dit Hue-system.

Philips Hue Nyro koster lige nu 1.176 kr. En stigning på 10,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.066 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.066 kr (08. april 2026) og 1.176 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.176 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Nyro White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert, sort
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Nyro Bedlampe Sort
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Nyro havelampe
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Nyro havelampe
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Nyro havelampe
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Nyro havelampe
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Nyro White and Color Ambiance Udendørs Bedlampe Sort 13,5W
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Nyro havelampe
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper