Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter

Philips Hue Neon udendørs LED strip på 5 meter giver dig fleksibel og stemningsfuld belysning til haven, terrassen eller langs stier. Strippen er velegnet til at skabe en indbydende atmosfære og kan bruges til at fremhæve udvalgte områder udendørs. Den smarte LED strip gør det nemt at tilpasse belysningen efter dine ønsker og behov i uderummet.

Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter koster lige nu 1.304 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (25. maj 2026) og 1.342 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.304 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Neon udendørs LED strip 5 m
1.304 kr
+ fri fragt
Total: 1.304 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Udendrs Neon LED strip, Gradient Color & White Ambiance, Zigbee + Bluetooth, 5 meter
1.304 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.343 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Philips Hue udendørs LED bånd startkit, 5 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Neon Udendørs Lightstrip 5 m
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter
1.649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter
1.785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter
1.785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter
1.785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Neon udendørs LED strip, 5 meter
1.949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue