Philips Hue Lucca udendørs væglampe

4.7 (109 anmeldelser)
Philips Hue Lucca udendørs væglampe
Bedste pris
Stabil pris
534kr
1.255 krSPAR 57%
hos LampeGuru.dk
På lagerLaveste

Philips Hue Lucca udendørs væglampe kombinerer elegant design med smart teknologi. Den energieffektive LED-lyskilde afgiver et varmt, dæmpbart lys, som du kan styre direkte fra din smartphone via Philips Hue appen. Perfekt til at skabe en indbydende atmosfære omkring dit hjem.

Philips Hue Lucca udendørs væglampe koster lige nu 534 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 601 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 534 kr (28. juni 2026) og 601 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 534 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Lucca udendørs væglampe
534 kr
+ 39 kr fragt
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lucca Væglampe
587 kr
+ 39 kr fragt
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Lucca udendørs væglampe
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Lucca udendørs væglampe, antrasit
614 kr
+ fri fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Lucca udendørs vægbelysning
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Lucca udendørs væglampe
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lucca White Udendørs Væglampe Antracit 9W
680 kr
+ 49 kr fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Lucca udendrs vglampe, white, LED, antracit
807 kr
+ 39 kr fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Lucca udendørs væglampe
1.209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Lucca udendørs væglampe
1.255 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Væglampebeslag
antal pærer: 1 pære
farvefamilie: Hvid
funktioner: Kan dæmpes, Udendørs