Philips Hue Lucca Havelampe

Philips Hue Lucca havelampen tilføjer stemningsfuldt lys til din have med sin varme, dæmpbare LED-lyskilde. Betjen lyset nemt via Philips Hue appen på din smartphone. Denne robuste lampe i antracitgrå aluminium er vejrbestandig og ideel til udendørsbrug.

Philips Hue Lucca Havelampe koster lige nu 806 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 798 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (18. juni 2026) og 899 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 806 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Lucca havelampe, 77 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Lucca havelampe, 77 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Lucca havelampe, 77 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Lucca havelampe, 77 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Lucca havelampe, 77 cm
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lucca Høj Bedlampe
943 kr
+ 39 kr fragt
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Lucca udendørs post / søjle, antrasit
966 kr
+ fri fragt
Total: 966 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lucca White Udendørs Høj Bedlampe Antracit 9W
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lucca Stolpe White
1.128 kr
Total: 1.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Lucca Pole Hvid 230V
1.729 kr
Total: 1.729 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper