Philips Hue Lucca havelampe

Bedste pris
Stabil pris
743kr
1.199 krSPAR 38%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Philips Hue Lucca havelampe er designet til udendørs brug og tilbyder en varm hvid belysning på 2700 Kelvin. Med aluminiumsfinish i antracit er lampen både stilfuld og vejrbestandig. Brug din smartphone eller tablet med Hue appen til at styre lyset og skab de perfekte omgivelser i din have.

Philips Hue Lucca havelampe koster lige nu 743 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 743 kr (08. april 2026) og 743 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 743 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Lucca havelampe, 40 cm
743 kr
+ 39 kr fragt
Total: 782 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Lucca havelampe, 40 cm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Lucca havelampe, 40 cm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Lucca udendørs piedestal / pullert, antrasit
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lucca Lav Bedlampe
870 kr
+ 39 kr fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lucca White Ambiance Lav Udendørs Bedlampe Antracit 9W
890 kr
+ 49 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Lucca havelampe, 40 cm
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Lucca havelampe, 40 cm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper