Philips Hue Lily XL

Philips Hue Lily XL udendørs spot tilbyder en elegant belysningsløsning med et kraftigt, energibesparende LED-lys. Med 16 millioner farver kan du let justere stemningen i din have eller på din terrasse. Installationen er sikker og nem takket være lavvolt-strukturen, hvilket gør det perfekt til dem, der ønsker at tilføje et strejf af personlighed til deres udendørsarealer.

Philips Hue Lily XL koster lige nu 914 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 873 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 873 kr (14. april 2026) og 914 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 914 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Lily XL udendørs spot
914 kr
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Lily XL havespot
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Lily XL havespot
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Lily XL havespot
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lily XL Spike Spot Extension
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Lily XL udendørs spot
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Lily XL havespot
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lily XL White and Color Ambiance Udendørs Spot Sort 15W Extension
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lily XL Spot White/Color A
1.340 kr
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Lily XL havespot
1.755 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.7%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Projektør- og spotbelysning