Philips Hue Lily Spike Spot

Philips Hue Lily Spike Spot er det perfekte valg til at oplyse og skabe stemning i haven. Denne udendørs LED-lampe kan reguleres i 16 millioner farver, så du kan tilpasse belysningen til enhver lejlighed. Styres nemt via Philips Hue Bridge og en app på din smartphone, så du kan planlægge lysscener og skemalægge lysstyrken efter behov.

Philips Hue Lily Spike Spot koster lige nu 639 kr. En stigning på 52,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (17. april 2026) og 639 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Lily havespot, forlængersæt
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Lily havespot, forlængersæt
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Lily havespot, forlængersæt
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Lily White and Color Ambiance udendørs spike spot extension, sort
664 kr
+ fri fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Lilly Udendørs Spot Udvidelseskit Color
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lily Spike Spot Extension
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Lilje spotlight til udendørs brug
689 kr
Total: 689 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Lily udendørsspot
690 kr
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Lily havespot, forlængersæt
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Lilly Udendørs Spot Udvidelseskit Color
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lily White and Color Ambiance Udendørs Spot Antracit 8W Extension
789 kr
+ 49 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lily White/Color Utbyggnad
818 kr
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Lily udendrsspot, Color & White ambiance, LED, 600 lm, Zigbee + Bluetooth, antracit
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Lily Wh/Farve Ext. 24V
1.119 kr
Total: 1.119 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Lily havespot, forlængersæt
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Belysning