Philips Hue Lily

Philips Hue Lily udendørs spotlys giver dig mulighed for at forvandle din have med smukke lyseffekter. Med integreret LED-teknologi kan du vælge mellem 16 millioner farver og styre lyset via en app og Hue Bridge (sælges separat). Dette 3-pak sæt er nemt at installere og ideelt til at skabe en hyggelig atmosfære i dine udendørsområder.

Philips Hue Lily koster lige nu 2.095 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (16. april 2026) og 2.095 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.095 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Lily udendørsspot
2.095 kr
Total: 2.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Lily White and Color Ambiance udendørs spike spot basesæt, sort
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Lily havespot, startsæt
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Lily Spike Spots Base kit
2.139 kr
+ fri fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Lily udendrs havespot med spyd, Color & White ambiance, Zigbee, sort 3 pak
2.184 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.223 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Lily spotlys til udendørs brug, 3-pak
2.189 kr
Total: 2.189 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Lily havespot, startsæt
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Lily havespot, startsæt
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Lily havespot, startsæt
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lily White and Color Ambiance Udendørs Spotsæt Antracit 3x8W
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Lily havespot, startsæt
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lily White/Color Startkit
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Projektør- og spotbelysning