Philips Hue Lightguide Triangle E27 smart LED-pære 500 lm

Philips Hue Lightguide Triangle E27 smart LED-pære kombinerer dekorativt design med smart home-funktioner. Pæren giver blødt, stemningsskabende lys og kan indstilles til forskellige farver og lysstyrker via Philips Hue-appen. Den passer til E27 fatning og egner sig især til pendel- og bordlamper, hvor pærens udseende er en del af indretningen. Tilsluttes via Bluetooth eller Zigbee smart home-controller.

Philips Hue Lightguide Triangle E27 smart LED-pære 500 lm koster lige nu 616 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (09. maj 2026) og 616 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 616 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Lightguide E27 Triangulær Pære 1-Pak
616 kr
+ 39 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Lightguide Triangle E27 smart LED-pære 500 lm
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lightguide LED Triangulær Pære E27
789 kr
+ 49 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Lightguide Triangle E27 White and Color Ambiance
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lightguide Triangle E27 White and Color Ambiance
844 kr
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue