Philips Hue Lightguide G125 E27 smart LED-pære glob 500 lm

Philips Hue Lightguide G125 E27 er en dekorativ, globformet smart LED-pære med 500 lumen. Den passer til E27-fatning og kan styres via Bluetooth, Zigbee eller Hue Bridge. Pæren giver blødt, stemningsskabende lys, og du kan justere farve, lysstyrke og tidsplaner i Philips Hue-appen. Fremstillet af håndblæst, krystalklart glas og velegnet til både pendel- og bordlamper.

Philips Hue Lightguide G125 E27 smart LED-pære glob 500 lm koster lige nu 601 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (09. maj 2026) og 601 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 601 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Lightguide G125 E27 Globe Pære 1-Pak
601 kr
+ 39 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Lightguide G125 E27 smart LED-pære glob 500 lm
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Lightguide Globe Large 125mm E27 White and Color Ambiance
747 kr
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Lightguide White and Color Ambiance Globepære G125 E27
789 kr
+ 49 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Lightguide G125 Globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 500lm, Zigbee + Bluetooth
789 kr
+ 99 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Lightguide Globe Large 125mm E27 White and Color Ambiance
1.009 kr
Total: 1.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue