Philips Hue Iris bordlampe

4.6 (334 anmeldelser)

Philips Hue Iris bordlampen skaber en hyggelig atmosfære i dit hjem. Med justerbare 16 millioner farver via Bluetooth kan du personliggøre belysningen. For en komplet oplevelse kan lampen integreres med en Philips Hue Bridge.

Philips Hue Iris bordlampe koster lige nu 669 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 625 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 625 kr (18. april 2026) og 669 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Iris bordlampe, hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Iris Bordlampe BT Hvid
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Iris bordlampe, hvid
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Iris bordlampe, hvid
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Iris bordlampe, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Iris White and Color Ambiance Bordlampe Hvid Bluetooth
829 kr
+ 49 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Iris bordlampe, hvid
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Iris White Color Ambiance
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Bordlampe Philips Lámpara de mesa Iris Hvid 220 V 100 240 V
1.536 kr
+ fri fragt
Total: 1.536 kr
På lager
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue Iris bordlampe hvid, 100-240 V
121.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 121.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lamper
finish: Black, White
stil: Bridge
type: Bord