Philips Hue Infuse plafond Ø42 cm sort

Philips Hue Infuse plafond i sort er en moderne og stilfuld lampe, der skaber et blødt lys både opad og nedad. Med White Color Ambiance kan du vælge mellem forskellige nuancer af hvidt lys, der passer til enhver stemning og anledning. Perfekt til både stue og soveværelse.

Philips Hue Infuse plafond Ø42 cm sort koster lige nu 1.751 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.729 kr (19. april 2026) og 1.751 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.751 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Infuse L Loftslampe
1.751 kr
Total: 1.751 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Infuse stor loftslampe 42,5 cm Sort
1.802 kr
Total: 1.802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Infuse Stor Loft Plafond Lampe Sort
1.830 kr
+ fri fragt
Total: 1.830 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø42 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø42 cm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø42 cm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø42 cm
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Infuse White and Color Ambiance Stor Ø425 mm LED Loftlampe Sort 52,5W
2.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø42 cm
3.429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.468 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag