Philips Hue Infuse plafond

Philips Hue Infuse plafond er en elegant lampe, der kombinerer moderne design med avanceret belysningsteknologi. Med White and Color Ambiance kan du justere lyset fra varmt hvidt til køligt dagslys, og den store Ø42,5 cm lampe spreder et blødt, indirekte skær opad og et koncentreret lys nedad. Perfekt til at skabe den rette stemning i stuen eller soveværelset.

Philips Hue Infuse plafond koster lige nu 1.851 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (18. april 2026) og 1.851 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.851 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Infuse Stor Loft Plafond Lampe Hvid
1.851 kr
+ fri fragt
Total: 1.851 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Infuse stor loftslampe 42,5 cm Hvid
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Infuse White and Color Ambiance loftlampe large, hvid
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Infuse plafond, hvid, Ø42 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Infuse plafond, hvid, Ø42 cm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Infuse plafond, hvid, Ø42 cm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Infuse plafond, hvid, Ø42 cm
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Infuse White and Color Ambiance Stor Ø425 mm LED Loftlampe Hvid 52,5W
2.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Infuse plafond, hvid, Ø42 cm
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Infuse L Loftslampe 52.5W 2000-6500K RGB-lys
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag