Philips Hue Infuse Plafond

Philips Hue Infuse plafond i sort er en moderne belysningsløsning til hjemmet. Med White and Color Ambiance skaber den et behageligt og justerbart lys. Ideel til at tilføje elegance og funktionalitet til ethvert rum, kan styres via app og er let at installere.

Philips Hue Infuse Plafond koster lige nu 1.354 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (16. april 2026) og 1.354 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.354 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Infuse M Loftslampe
1.354 kr
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Infuse Medium Loft Plafond Lampe Sort
1.414 kr
+ fri fragt
Total: 1.414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Infuse Medium Loft Ceiling Lampe 38cm Sort
1.429 kr
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Infuse White and Color Ambiance loftlampe medium, sort
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø38 cm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø38 cm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø38 cm
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Infuse White and Color Ambiance Medium Ø381 mm LED Loftlampe Sort 33,5W
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Infuse plafond, sort, Ø38 cm
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag