Philips Hue Impress udendørs væglampe

Philips Hue Impress udendørs væglampe giver dig en fleksibel og elegant belysning af dine udendørsarealer. Med muligheden for at vælge mellem 16 millioner farver kan du skabe den perfekte atmosfære til enhver lejlighed. Installationen er enkel og kræver ikke professionel hjælp, da lampen kan tilsluttes direkte til en udendørs stikkontakt.

Philips Hue Impress udendørs væglampe koster lige nu 864 kr. En stigning på 68,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 514 kr (16. april 2026) og 864 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 864 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Impress udendørs væglampe, lille
864 kr
+ 39 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Impress udendørs væglampe, lille
864 kr
+ 39 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Impress udendørs væglampe, lille
864 kr
+ 39 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Impress udendørs væglampe, lille
864 kr
+ 39 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Impress udendørs væglampe, lille
864 kr
+ 39 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Impress Væglampe Low Volt Extension
965 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.004 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs væglampe m/ledning extension, sort
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Impress White and Color Ambiance Væglampe Sort Low Volt Extension
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Væglampebeslag