Philips Hue Impress Lav Bedlampe

Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.599 krSPAR 44%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Philips Hue Impress Lav Bedlampe er en elegant udendørs lyskilde, der skaber en atmosfærisk stemning med 16 millioner farver. Det lavvolt design gør installationen sikker og nem. Perfekt til at bringe liv til din have eller terrasse, kan denne LED lampe fjernbetjenes via Hue Bridge for fleksibel lysstyring.

Philips Hue Impress Lav Bedlampe koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (08. april 2026) og 899 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Impress White and Color Ambiance Lav Bedlampe Sort Low Volt Extension
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert extension, sort
1.173 kr
+ fri fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Impress Lav Bedlampe Low Volt Extension
1.173 kr
+ fri fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Impress havelampe
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Impress Lav havelampe, White & color ambiance, Sort Extension
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Impress Bedlampe Extension kit
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Impress havelampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper