Philips Hue Impress havelampe

Philips Hue Impress udendørs lyspæl er designet til at oplyse dine udendørsarealer med både hvidt og farvet lys. Med en højde på 77 cm og et robust design i sort metal og glas, passer lampen perfekt til moderne haver og terrasser. Den er kompatibel med Hue Bridge, så du nemt kan justere lysstyrken og farvetemperaturen fra din smart-enhed.

Philips Hue Impress havelampe koster lige nu 1.295 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.213 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.213 kr (08. april 2026) og 1.295 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.295 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Impress udendørs søjlelampe
1.295 kr
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs post / søjle, sort
1.295 kr
+ fri fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Impress Høj Bedlampe 230V
1.295 kr
+ fri fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Impress havelampe, 77 cm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Impress udendrs pullert, Color & White ambiance, 710 lm, sort
1.373 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.412 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Impress havelampe, 77 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Impress havelampe, 77 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Impress havelampe, 77 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Impress White and Color Ambiance Høj Bedlampe Sort 230V
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Impress havelampe, 77 cm
2.515 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.554 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper