Philips Hue Impress havelampe

Philips Hue Impress havelampe kombinerer stilrent design med smart belysning. Justér lyset i 16 millioner farver og skab den perfekte stemning udendørs. Den vandtætte strømforsyning sikrer nem installation og holdbarhed.

Philips Hue Impress havelampe koster lige nu 1.022 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.012 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.012 kr (18. juni 2026) og 1.135 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.022 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.022 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.022 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.022 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.022 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.022 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort
1.173 kr
+ fri fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Impress Lav Bedlampe 230V
1.173 kr
+ fri fragt
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Impress udendrs pullert, Color & White Ambiance, 230V, sort
1.235 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Impress White and Color Ambiance Lav Bedlampe Sort 230V Extension
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper