Philips Hue Gradient Signe Table Oak

4.6 (413 anmeldelser)

Philips Hue Gradient Signe Table Oak kombinerer minimalistisk design med farverig belysning. Med en elegant egetræssokkel og smuk lysambiance passer denne lampe perfekt ind i ethvert rum, og skaber stemning med avanceret farveskift og lysstyring.

Philips Hue Gradient Signe Table Oak koster lige nu 1.475 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. april 2026) og 1.475 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.475 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Gradient Signe Table Oak
1.475 kr
+ fri fragt
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, træ
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, træ
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, træ
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Gradient Signe LED Bordlampe Oak
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, træ
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Gradient Signe bordlampe, Color & White ambiance, 1040lm, Zigbee + Bluetooth, eg
1.897 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Signe Gradient bordlampe, træ
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Gradient Signe Bordslampa
2.265 kr
Total: 2.265 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Lamper