Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort

Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort, er en bærbar lampe, der kan bruges både indendørs og udendørs. Den tilbyder 16 millioner farver og 7 forudindstillede lysfarver, så du nemt kan tilpasse stemningen. Lampen styres via app med Bluetooth eller med knappen i bunden, og den fungerer uden ledning, hvilket gør den nem at flytte rundt på.

Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort koster lige nu 969 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 855 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 855 kr (18. juni 2026) og 969 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 969 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Go transportabel bordlampe Sort
980 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Go bærbar bordlampe Sort
1.178 kr
Total: 1.178 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Go White and Color Ambiance Transportabel Bordlampe Sort
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Go Portable bordlampe Sort/Mørkegrå
1.469 kr
Total: 1.469 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Go Portable Table Lamp White/colour Ambiance Black/grey
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Go genopladelig udendørs bordlampe, sort
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Go brbar bordlampe, Color & White ambiance, 530lm, Zigbee + Bluetooth, sort 2 stk
2.416 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.455 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue