Philips Hue Go

Philips Hue Go er en smart, bærbar bordlampe, perfekt til fleksibel belysning i hjemmet. Med et indbygget genopladeligt batteri kan lampen lyse op til 18 timer, og du kan skifte mellem 16 millioner farver. Den kan styres via Bluetooth eller en Hue-bro for større funktionalitet, og passer ideelt til enhver lejlighed eller rum.

Philips Hue Go koster lige nu 521 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 514 kr (17. april 2026) og 530 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue Go Skrivebordslampe 6W 2000-6500K 16 millioner farver
521 kr
Total: 521 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Go Transportabel Bordlampe BT
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Go V2 bordlampe
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue GO Bluetooth bordlampe
570 kr
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Go Color Laddningsb. lampa
572 kr
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Go V2 bordlampe
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Go V2 bordlampe
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Go bærbar bordlampe
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Go V2 bordlampe
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Go White and Color Ambiance Transportabel LED Bordlampe Bluetooth
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Philips Hue Go White + Color Transportabel Bordlampe
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Go V2 bordlampe
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue Go Skrivebordslampe 6W 2000-6500K 16 millioner farver
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Go Color genopladelig lampe
909 kr
Total: 909 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Lamper